Dom Aktualności

Tymczasowe licencje na 5G uzyskują skinienie głowy

Orzecznictwo
dobra jakość Taśmy meblowe na zewnątrz na sprzedaż
dobra jakość Taśmy meblowe na zewnątrz na sprzedaż
Opinie klientów
Elastyczne taśmy są dobrej jakości, a twój zespół jest bardzo profesjonalny, pytaj mnie o każdy szczegół przed cierpliwą produkcją. To szczęście, że znaleźliśmy tego dostawcę.

—— Vinay

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Tymczasowe licencje na 5G uzyskują skinienie głowy
Tymczasowe licencje na 5G uzyskują skinienie głowy
Ministerstwo przyspieszy także wysiłki na rzecz rozwoju sprzętu 5G. [Photo / IC]

Minister twierdzi, że zostaną również podjęte wysiłki na rzecz rozwoju powiązanego sprzętu

W tym roku naród udzieli tymczasowych licencji 5G na promowanie stosowania i budowy technologii komunikacji mobilnej piątej generacji, poinformowało w czwartek Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych, najwyższy krajowy regulator branży.

Minister Przemysłu i Technologii Informacyjnych Miao Wei powiedział, że tymczasowe licencje 5G zostaną wydane w wielu miastach, aby umożliwić budowę sieci 5G na dużą skalę w kluczowych miastach i regionach.

Ministerstwo przyspieszy także prace nad rozwojem sprzętu 5G, w tym smartfonów, powiedział Miao w wywiadzie dla China Central Television w czwartek.

W ramach szerszych działań na rzecz globalnego wyścigu w kierunku komercjalizacji 5G, Chiny przyspieszą także stosowanie superszybkiej technologii w edukacji, opiece medycznej, opiece nad osobami starszymi i innych sektorach, dodał Miao.

Miao Wei, minister przemysłu i technologii informacyjnej

Komentarze pojawiły się, gdy trzej chińscy operatorzy telekomunikacyjni rozpoczynają szeroko zakrojone testy 5G i testy aplikacji. Oczekuje się, że najnowocześniejsza technologia będzie 10 razy szybsza niż 4G i będzie obsługiwać superszybkie pobieranie filmów, samonapędzające się samochody i strumieniowanie gier wirtualnej rzeczywistości.

China Mobile, największy w kraju operator telekomunikacyjny dla abonentów telefonii komórkowej, powiedział w grudniu, że rozpoczyna testy na dużą skalę i testy aplikacji w 17 miastach, w tym w Szanghaju, Kantonie i Hangzhou. China Unicom i China Telecom pracują również nad podobnymi próbami, po tym jak rząd przydzielił im określone pasma niskiej i średniej częstotliwości.

Chiny oczekują przedkomercyjnego wykorzystania 5G w tym roku i oficjalnej komercjalizacji w 2020 roku.

Fu Liang, niezależny analityk telekomunikacyjny, powiedział, że licencje tymczasowe są dokładnie tym, czego potrzebuje chińska branża telekomunikacyjna.

„To ekscytująca wiadomość dla operatorów telekomunikacyjnych, producentów smartfonów, mobilnych projektantów układów scalonych i twórców sieci, ponieważ przyspieszy dojrzałość całej sieci branży 5G”, powiedział Fu.

China Mobile podało w grudniu, że pierwsza partia smartfonów 5G będzie wyceniona na ponad 8000 juanów (1.166 USD). Ponad 30 komercyjnych urządzeń 5G prawdopodobnie wejdzie na rynek w 2019 roku.

Według firmy z siedzibą w Pekinie, przetestuje pierwszą partię prototypowych smartfonów 5G wyprodukowanych przez Huawei, Xiaomi, ZTE, Vivo i Oppo w pierwszym kwartale tego roku.

China Mobile planuje również utworzenie 30 miliardów juanów funduszu na promocję współpracy przemysłowej na 5G. China Mobile i inne firmy będą wspólnie wpłacać składki do funduszu, którego pierwsza faza wyniesie 10 mld juanów.

Pub Czas : 2019-01-12 15:20:19 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
NOVA(CHINA) INDUSTRY CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Salim Zhan

Tel: 86--13365976787

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)